Biała Podlaska

Eucharystia na zakończenie Jerycha Młodych

11
cze 2023

Stoimy na naszej męczeńskiej ziemi podlaskiej, patrzymy na naszych Męczenników, aby sobie uświadomić, że Oni zostawili nam znak wzywający nas do dania świadectwa naszej wiary - mówił na rozpoczęcie Mszy św. ks. kanonik Jacek Guz, który przewodniczył Liturgii kończącej diecezjalne spotkanie młodzieży w Pratulinie. Przed Mszą św. swoim świadectwem wychodzenia z nałogów oraz działania łaski Pana Boga podzieli się aktor i prezenter telewizyjny – Michał Koterski.

Homilię podczas Mszy św. wygłosił ks. Paweł Broński – dyrektor Internetowej Telewizji Diecezji Siedleckiej Faro.TV. - Nie dajcie się zniewolić. Jesteś kochany! W Bogu jest ratunek i zbawienie. To co warto, to uwierzyć w miłość Pana Boga. Z tego Jerycha wyjedź z takim przeświadczeniem, że jesteś dzieckiem Pana Boga i nie kupi cię nikt - wzywał młodych ks. Paweł Broński w homilii.


Przed Mszą św. swoim świadectwem wychodzenia z nałogów oraz działania łaski Pana Boga podzielił się aktor i prezenter telewizyjny – Michał Koterski.


Kolejne Jerycho Młodych planowane jest na 31 maja - 2 czerwca 2024 r. w Sanktuarium Bł. Męczenników Podlaskich w Pratulinie.Ks. Marek Weresa

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.