Biała Podlaska

Młodzi na granicy... Nocne czuwanie dla młodzieży w Kodniu

15
lis 2023

Kolejne Nocne Czuwanie na Granicy - modlitewna inicjatywa skierowana do młodzieży, odbędzie się w najbliższy piątek, 17 listopada w sanktuarium w Kodniu. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia wspólnoty, uwielbienia Pana Boga oraz wysłuchania świadectwa odkrywania działania Jezusa Chrystusa w życiu człowieka.

„Nocne Czuwanie na Granicy”, bo tak nazywają się comiesięczne spotkania w Bazylice Kodeńskiej – to kontynuacja inicjatywy „Nocne Czuwanie Młodych”, które przez kilka lat odbywały się w Kodniu, a w ostatnim czasie zostały zawieszone z powodu pandemii COVID-19 oraz niespokojnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Cykliczne spotkania powróciły w październiku i będą odbywać się w trzeci piątek miesiąca. „Nocne Czuwanie na Granicy” ma służyć przekraczaniu różnych duchowych i życiowych, wewnętrznych granic w życiu młodych.

Nocne Czuwanie na Granicy rozpocznie się w piątek o godzinie 20.00. W programie konferencja, świadectwa, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św. i agapa.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.