Biała Podlaska

Pielgrzymka Koła Przyjaciół KRP z Parafii Chrystusa Miłosiernego z Białej Podlaskiej do Gietrzwałdu, Stoczka Klasztornego i Świętej Lipki

28
cze 2024

W dniach 19 i 20 czerwca, z inicjatywy Koła Przyjaciół KRP w Parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej zorganizowano pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Stoczka Klasztornego i Świętej Lipki. W pielgrzymce uczestniczyło 45 osób pod duchową opieką ks. Waldemara Mroza - opiekuna koła.

- Wyjazd miał charakter modlitewno-turystyczny. Braliśmy czynny udział w modlitwach podczas jazdy, a także mszach świętych i nabożeństwach. Zwiedziliśmy interesujące miejsca: Grunwald ( Muzeum i Pola Grunwaldzkie), Stoczek Klasztorny, miejsce internowania ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz Gierłoż – Wilczy Szaniec, kwaterę Hitlera. Program dwudniowego wyjazdu był bardzo bogaty, ale dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu pana Leszka – pilota grupy, doskonałych przewodników i zaangażowaniu uczestników udało się wszystko zrealizować bez pośpiechu i stresu. W grupie od samego początku do końca pielgrzymki panowała atmosfera wzajemnej życzliwości i serdeczności. Dziękujemy ks. Waldemarowi Mrozowi za pomysł zorganizowania tej pielgrzymki i planujemy kolejny wyjazd wczesną jesienią - czytamy w relacji nadesłanej do naszej redakcji.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.