Biała Podlaska

Połoski: Modlitwy przez wstawiennictwo św. Peregryna o cud uzdrowienia dla chorych

09
lis 2023

W sobotę, 11 listopada o godz.18.00 w kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej w Połoskach będzie sprawowana Eucharystia, w której wierni przez wstawiennictwo św. Peregryna Laziosi - obecnego w Relikwiach i w Świętym Obrazie - będą upraszali Chrystusa o cud zdrowia duszy i ciała dla siebie i swoich bliskich.

Św. Peregryn jest Patronem cudownie uzdrawiającym chorych na nieuleczalne, ciężkie choroby nawiedzające ludzi nie tylko w podeszłym wieku. Liczni wierni pielgrzymują do św. Peregryna w Połoskach ciesząc się światłem nieustającego zdrowia duszy i ciała.

Uroczystości rozpoczną się modlitwą różańcową o godz. 17.30. Uczestnicy otrzymują m.in. medaliki ze św. Peregrynem, Koronki do świętego Peregryna, Różańce św. Peregryna, Nowenny do św. Peregryna, itp.

Istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w modlitwach przez wstawiennictwo św. Peregryna o cudowne uzdrowienie, a intencje z prośbą o cud zdrowia można przysyłać na adres e-mail: peregryn@adres.pl

Wierni z odległych stron Polski goszczą u św. Peregryna w Połoskach w każdą niedzielę na Mszy Świętej celebrowanej o godz.11.00.Ks. Leszek Walęciuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.