Biała Podlaska

Kryminalni z Terespola zatrzymali 37-latka poszukiwanego ENA i 6 listami gończymi

Region Wt. 02.07.2024 18:14:32
02
lip 2024

Kryminalni z terespolskiego komisariatu zatrzymali 37-latka, który poszukiwany był 6 listami gończymi. W przypadku jednej podstawy został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Królestwa Niderlandów. Został zatrzymany po powrocie do kraju. 37-latek trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe 3 lata.

Do bialskich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest zatrzymanie tych osób i doprowadzenie do aresztu śledczego lub zakładu karnego, aby mogli odbyć zasądzone wobec nich kary.

28 czerwca kryminalni terespolskiego komisariatu, zatrzymali 37-latka poszukiwanego 6 listami gończymi, celem doprowadzenia do zakładu karnego m.in. za przestępstwa kradzieży. W przypadku przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wydany został wobec mężczyzny ENA.

37-latek próbował uniknąć odpowiedzialności. Przez ostatnie 2 lata ukrywał się przed organami ścigania m.in. na terenie Królestwa Niderlandów.

Żmudna praca policjantów pozwoliła ustalić, gdzie obecnie przebywa. Gdy wrócił do kraju został zatrzymany, na jednym z bialskich parkingów. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.