Łuków

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Łukowa dla Grzegorza Rzymowskiego

Region Czw. 30.11.2023 12:25:38
30
lis 2023

Grzegorz Rzymowski – nauczyciel, dyrektor I LO im. T. Kościuszki w Łukowie oraz założyciel i dyrektor „Łukowiaków”, to osoba, której w mieście nikomu nie trzeba przedstawiać. Na rzecz miasta i jego mieszkańców pracuje od lat. W uznaniu jego zasług łukowscy radni postanowili nadać mu Odznakę Honorową za Zasługi dla Łukowa.

30 listopada odbywa się w Łukowie sesja Rady Miasta. W porządku obrad znalazł się punkt mówiący o podjęciu uchwały w sprawie nadania Grzegorzowi Rzymowskiemu Odznaki Honorowej za Zasługi dla Łukowa. Wniosek w tej sprawie złożyli do Komisji ds. przyznawania odznaki radni z klubu Przymierze dla Ziemi Łukowskiej. To ósmy taki wniosek o przyznanie tego wyróżnienia.

Łukowscy radni podczas obrad jednogłośnie wyrazili zgodę na przyjecie uchwały. Nie brakowało też z ich strony słów uznania dla Grzegorza Rzymowskiego. Jak usłyszeliśmy na sesji, ta odznaka, po prostu mu się należy.


UCHWAŁA


zdjęcie: archiwum podlasie24
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Łukowiak Pt. 01.12.2023 06:25:11

Super jak najbardziej. Panu Grzegorzowi należą się słowa uznania i podziękowania za to co zrobił dla społeczności miasta Łukowa. Szczególne słowa uznania należą mu się za stworzenie grupy ,,Łukowiaków". Gratuluję Panie Grzegorzu. Szacun dla Pana i wytrwałości w dalszej pracy!!