Biała Podlaska

Śmiertelny wypadek w Zahajkach

Region Pon. 06.11.2023 09:02:33
06
lis 2023

W poniedziałek, 6 listopada kierujący Oplem 37-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Passatem. Mężczyzna zginął na miejscu zdarzenia. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 813 w miejscowości Zahajki.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 6.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latek kierujący Oplem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z VW-em. Drugim autem kierowała 41-latka. W chwili zdarzenia kierująca Passatem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Kobieta przewieziona została do szpitala.

37-letni kierowca Opla zginął na miejscu zdarzenia. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora.

Policja ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.Przypomina też, że jesienna aura nie sprzyja bezpieczeństwu na drogach. Jest to czas, kiedy zmieniające się szybko warunki atmosferyczne wymagają od wszystkich uczestników ruchu ostrożności. Dostosujmy prędkość i wykonywane manewry do sytuacji na drodze, dając sobie i innym czas na właściwą reakcję.

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.