Biała Podlaska

Stracił panowanie nad seatem, uderzył w przydrożne drzewo

Region Wt. 14.11.2023 15:38:26
14
lis 2023

13 listopada w miejscowości Wólka Polinowska kierowca seata stracił panowanie nad autem. Osobówka zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. By wydobyć kierowcę z uszkodzonego samochodu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18.00. Ze zgłoszenia, które wpłynęło na numer alarmowy wynikało, że kierowca seata, który uderzył w przydrożne drzewo znajduje się pod wpływem alkoholu. By wydostać mężczyznę z wnętrza uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. Za kierownicą osobówki siedział 47-latek. W wyniku zdarzenia kierowca doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie pozwoli określić stan, w jakim znajdował się 47-latek w chwili zdarzenia.

Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Jesienna aura wymaga od nas większej uwagi i koncentracji. Dostosujmy prędkość do warunków atmosferycznych i sytuacji na drodze. Pamiętajmy też by za kierownicę pojazdu wsiadać trzeźwym i wypoczętym.

nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.