Biała Podlaska

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

Region Wt. 24.10.2023 13:42:00
24
paź 2023

Policjanci z bialskiej grupy „Speed” zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Do zdarzeń doszło na krajowej dwójce w miejscowości Tłuściec. Kierowcy ukarani zostali wysokimi mandatami.

Policjanci z bialskiej grupy „Speed” każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na drodze. Podczas wczorajszego patrolu mundurowi ujawnili dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Do obydwu zdarzeń doszło na krajowej dwójce w miejscowości Tłuściec.

Około godziny 11.45 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd dostawczy marki Renault. Urządzenie wykazało, że kierowca przekroczył prędkość o 62 km, jadąc 112 km/h. Za kierownicą "busa" siedział 24-latek. Za popełnione wykroczenie mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości 2000 złotych. Jego konto wzrosło też o 14 punktów karnych. Mężczyzna tłumaczył, że po prostu się zagapił.

Tego dnia policjanci zatrzymali również 34-letniego kierowcę Audi. On również znacznie przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. W jego przypadku mandat wyniósł 1500 złotych i 13 punktów karnych.

W związku z popełnionymi wykroczeniami kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące.komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

POBIERZ APLIKACJĘ0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.