Garwolin

Waldemar Larkiewicz zastępcą kierownika BP ARiMR?

Region Czw. 20.06.2024 15:32:04
20
cze 2024

Z nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że były burmistrz Łaskarzewa Waldemar Larkiewicz powołany zostanie na stanowisko zastępcy kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z/s w Miętnem. Sam zainteresowany nie potwierdza, ale też nie zaprzecza tym informacjom.

W czasie swojej długiej kariery zawodowej, Waldemar Larkiewicz pracował na różnych kierowniczych stanowiskach w administracji rządowej, samorządowej i spółdzielczej, a ostatnio jako koordynator budowy obiektów sportowych jednej z warszawskich dzielnic. Legitymuje się dyplomem ukończenia studiów ekonomicznych oraz podyplomowych z zarządzania, ma też uprawnienia budowlane. Przez niemal 20 lat piastował funkcję burmistrza miasta Łaskarzewa.

Zapytaliśmy Waldemara Larkiewicza, czy potwierdza uzyskane przez nas informacje i kiedy będzie powołany na stanowisko zastępcy kierownika BP ARiMR w Miętnem. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że nie potwierdza, ale i nie zaprzecza, chociaż rozmowy trwają i prosił o trochę cierpliwości.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641