Biała Podlaska

Wójt Gminy Tuczna o zmianie na stanowisku skarbnika gminy

27
cze 2024

27 czerwca podczas sesji Rady Gminy Tuczna, radni podjęli dwie uchwały dotyczące zmiany na stanowisku skarbnika. Nowym skarbnikiem została Bogumiła Dejneka. Podjęto także uchwały dotyczące zmian w budżecie gminy.

27 czerwca w sali konferencyjnej urzędu gminy odbyło się trzecie posiedzenie Rady Gminy nowej kadencji. Radni podjęli uchwały dotyczące zmian budżecie, ale także nastąpiła zmiana na stanowisku skarbnika gminy. W minionym tygodniu odbyła się również sesja absolutoryjna, a należy przypomnieć, że jest to sesja, podczas której przedstawia się m.in. raport o stanie gminy za rok ubiegły.

Kolejną ważną informacją, choć już nie związaną z sesją, jest ważne wyróżnienie, które kilka dni temu otrzymała Spółdzielnia Socjalna „Wspólna Chata” z Tucznej. Na Zamku w Janowie Podlaskim podczas uroczystej gali, Kapituła Nagrody Biznesowej BPIG - Edycja XII - za 2023 rok zgodnie z Regulaminem Konkursu wyłoniła laureatów.  Spółdzielnia Socjalna „Wspólna Chata” otrzymała statuetkę w kategorii „Udany Start".

Więcej o sesji, trwających inwestycjach i sukcesie spółdzielni socjalnej opowiedział w rozmowie z Radiem Podlasie wójt Zygmunt Litwiniuk.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.