Biała Podlaska

Remis w Dębicy

Sport Wt. 05.09.2023 18:10:54
05
wrz 2023

W niedzielę, 3 września nie znajdujący się w najwyższej formie w ostatnich tygodniach podopieczni Artura Renkowskiego udali się do Dębicy na mecz z Wisłoką.

Spotkanie rozpoczęło się od dobrego rajdu Mateusza Wyjadłowskiego, który uderzył jednak tuż obok słupka. Zgodnie z oczekiwaniami, to Podlasie prowadziło grę, ale bialczanie mieli problem w stworzeniu groźnych sytuacji. Gospodarze postraszyli Rafała Misztala wyłącznie po stałych fragmentach gry. Próbował m.in. Jakub Smoleń i Krzysztof Zawiślak.

W drugiej części gry, okazji bramkowych było jak na lekarstwo. W 79. minucie, Łukasz Siedlika główkował po wrzutce Przemysława Nalepki. Piłka została odbita na rzut rożny. Chwilę później pod drugą bramką uderzał Kurowski i tym razem świetnie spisał się bramkarz. Pomimo prób to niezbyt emocjonujące spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Następne spotkanie Podlasie zagra u siebie z Wieczystą Kraków. Mecz zaplanowano na 9 września o 19:57.

III liga, grupa IV


6.kolejka


Wisłoka Dębica — Podlasie Biała Podlaska 0:0
Wisłoka Dębica: Kramarz - Rachfalik, Bogacz, Grasza - Bednarz, Iwanicki, Łanucha, Siedlecki (82. Smuda), Smoleń - Zawiślak (69' Nalepka), Siedlik (Nazarenko)
Podlasie Biala Podlaska: Misztal- Pigiel, Salak (85. Majewański), Orzechowski, Wyjadłowski (Kobyliński), Pacek (69. Kurowski), Kamiński (85. Jakubczyk), Kapuściński, Avdieiev, Kosieradzki, Podstolak

Adrian Artych

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.